امروز: پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

طراحی امضا

طراحی امضا برای اولین بار در ایران

طراحی امضا
نماد اعتماد الكترونیكی کسب و کار های اینترنتینشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتیشرکت به پرداخت ملت

قوانین و مقررات

هرگونه استفاده از وب سایت امضا به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. وب سایت امضا هیچگونه توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از این وب سایت استفاده می نمایند:

 

- امضا طراحی شده صرفا متعلق به شماست و به هیچ وجه در اختیار شخص دیگری قرار داده نخواهد شد.

 

- موعد تحویل سفارش پنج روز کاری پس از تقاضا.

 

- توضیحات تکمیلی در رابطه با نحوه آموزش طرح به همراه سفارش ارائه خواهد شد.

 

- مسئولیت استفاده از اطلاعات این وب سایت بر عهده شماست و امضا هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیر مستقیم و کیفرى، ناشی از دسترسی و استفاده شما از این سایت ندارد.

 

- وب سایت امضا مختار است هر گونه پیام و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید و یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

 

- مسئولیت هر لینک و مطلب و ادعایی مربوط به وب سایت امضا که به واسطه‌ ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه ها منتشر می‌شود، با شخص انتشار دهنده است و وب سایت امضا مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

 

- قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تاثیر این توافق نامه حاکم خواهد بود.

 

توجه داشته باشید، این موارد در هر زمانی و به هر شکلی قابل ویرایش و تغییر است و شما مسئول، مقید و متعهد به رعایت تغییرات احتمالی آینده هستید و مسئولیت مراجعه بعدی و کسب اطلاع از تغییرات احتمالی را می‌پذیرید.